کوچکترین آنتن تلویزیون جهان ساخته شد

همه ما تقریبا با آنتن ها و گیرنده های دیجیتال آشنایی خوبی داریم، اما آنتن ها و گیرنده های امروز از نظر ابعاد بسیار متفاوت هستند. بهتر است بدانید که کوچکترین آنتن تلویزیون با ابعاد ۱۱ سانتی متر طول و ۶ میلی متر ضخامت و ۶.۵ سانتی متر عرض در دانشگاه مورلوس مکزیک توسط پژوهشگران آن دانشگاه ساخته شد. بهتر است بدانید که وزن این گیرنده دیجیتال حدود ۸۰ گرم است که با توجه به میزان وزن و ابعاد آن قادر است سیگنال های دیجیتال و آنالوگ تلویزیون را به خوبی دریافت کند و آن را به نمایش بگذارد. شما قادر هستید با این گیرنده ی دیجتیال در هر جا و هر مکانی که هستید به مشاهده ی کانال های تلویزیونی خود بپردازید این وسیله به گونه ای طراحی شده که شما قادر هستید آن را حتی در مسافرت های خود نیز حمل کرده و استفاده کنید یکی از مزایای این گیرنده همانطور که گفته شد ابعاد بسیار کوچک و وزن بسیار کم آن می باشد که آن را از سایر گیرنده ها متمایز می کند. یکی از جالب ترین موضوع های مربوط به این وسیله این است که این دستگاه نیازی به جریان الکتریسته نخواهد داشت.

پژوهشگران با ساخت این وسیله می خواستند سعی کنند وسیله ای کوچک تر از گیرنده های دیجیتالی امروزی را بسازند که همان قابلیت و کاربرد را داشته باشد.

با پیشرفت تکنولوژی و ساخت وسایل الکترونیکی جدید همچنان شاهد کوچک تر شدن وسایل با قابلیت های بیشتر خواهیم بود. این گیرنده نیز ممکن است در زمان های آینده توسط شرکت های سازنده دیجیتال به صورت انبوه ساخته شود و مورد استفاده عموم قرار گیرد. در حقیقت امروزه همه ی پژوهشگران سعی در ساخت وسایل الکترونیکی دارند که قابلیت های بیشتری نسبت به سایر وسایل داشته باشند و همچنین ابعاد آن کوچکتر باشد که جای کمتری را در محل زندگی و یا کار بگیرد. امیدواریم در آینده شاهد ساخت وسایل بهتری باشیم که در زندگی انسان تغییرات بزرگی را انجام دهد.

 

فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه – فروش آنتن تلویزیون ، محافظ برق ، سیم و کابل

تلفن : 02166764955 الی 57

0 نظرات

پاسخی بگذارید

فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه با هدف ارائه محصولات دارای با کیفیت بالا و استاندارد و با قیمتهای مناسب جهت تامین نیاز های مصرف کنندگان لوازم برقی و الکترونیکی تاسیس و در مدت کوتاهی جایگاه مناسبی در میان همکاران بدست آورده است. در فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه مصرف کننده های محترم می توانند محصول مورد نظر خود را به قیمت عمده فروشی تهیه نمایید.


استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بازرگانی پرشین پیشرانه می‌باشد. © Copyrights - PersianPishraneh Co. - 1398
طراحی و توسعه وبسایت توسط شبکه دی