درباره ما

پرشین پیشرانه

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

مجموعه پرشین پیشرانه با سالها سابقه موفق در امر عرضه محصولات با کیفیت داخلی و خارجی توانسته جایگاهی مناسب در بازار برق و الکترونیک بدست آورد . با پیشرفت تکنولوژی و افزایش جمعیت نیاز به فروشگاه های اینترنتی بیش از همیشه احساس می شد و با توجه به همین امر برآن شدیم تا در این زمینه نیز فعال باشیم .

فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه با هدف ارائه محصولات دارای با کیفیت بالا و استاندارد و با قیمتهای مناسب جهت تامین نیاز های مصرف کنندگان لوازم برقی و الکترونیکی تاسیس و در مدت کوتاهی جایگاه مناسبی در میان همکاران بدست آورده است.

در فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه مصرف کننده های محترم می توانند محصول مورد نظر خود را به قیمت عمده فروشی تهیه نمایید.

چرا از پرشین پیشرانه بخریم ؟

ما همواره سعی داشتیم که محصولات دارای استاندارد و با کیفیت بالا را به هم میهنان عرضه نماییم . استفاده از برند های معتبر داخلی و خارجی ، گارانتی محصولات ،خدمات طلایی و … مارا از سایر فروشگاه های همکار جدا ساخته و باعث پیشرفت ما در این زمینه گشته است .

محصول مورد نیاز متقاضیان در سریعترین زمان ممکن ارسال و بدست مصرف کننده خواهد رسید.

تنوع محصولات و صرفه جویی در زمان و اطلاعات لازم و کافی در مورد محصولات از دیگر نکات قابل ذکر در این فروشگاه می باشد.

نکته حائز اهمیت در فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه قیمت محصولات می باشد.کلیه محصولات داخلی با تعرفه فروش تولید کنندگان عرضه می گردد . و در محصولات وارداتی نیز با قیمتی عادلانه در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می گیرد.

خواسته شما از یک فروشگاه چیست؟

به طور حتم خریداران هنگامی به خرید خود نمره خوبی می دهند که محصول خریداری شده از نظر قیمت ، کیفیت ، تضمین سلامت ، ضمانت برگشت و خدمات و پشتیبانی در وضعیت مناسبی باشد .

با کلیک روی عکس، نظراتتان را با ما در میان بگذارید. ما در پرشین پیشرانه کلیه نظرات شما را محترم شمرده و تلاش خواهیم نمود که انتظارات شما را از یک محصول خوب برآورده نماییم.