استفاده شما از پایگاه اینترنتی بازرگانی پرشین پیشرانه و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
  • خرید کالا از پایگاه اینترنتی بازرگانی پرشین پیشرانه  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.
  • خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان سایت عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه به شخص آقای امیر حسین پسران سید بنکدار متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتويات پایگاهبازرگانی پرشین پیشرانه فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین بازرگانی پرشین پیشرانه امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکرشده در بخش “تماس با ما” با ما تماس بگيريد. نقل قول از محتويات پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبالمی کنند، با ذکر منبع مجاز می باشد.
  • اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه ترجمه مطالب مربوطه از سایت های معتبر خارجی است. پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه هیچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی پذیرا نیست و خود را به روزرسانی سازی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می داند.
  • كاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح و كامل خود را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
  • پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه  هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد پایگاه که میتواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.
  • پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایت هایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در وبگاه بازرگانی پرشین پیشرانه شکل می گیرد، پذیرا نیست.
  • تمام ابزاری که در پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه  با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار فقط برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.
  • تمام شرایط و خدمات پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه برمبنای آخرین سیاست های این پایگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در بخش اخبار پایگاه مندرج می گردد.
  • ارتباط پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه  با کاربران فقط از طریق www.persianpishraneh.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد. پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه  به هیچ عنوان اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است تا حد امکان از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

© مالکیت معنوی محتويات پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه  شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به شخص آقای امیر حسین پسران سید بنکدار مي باشد.

© کليه حقوق محفوظ است. 1391  هجری خورشیدی

ارتباط مستقيم با کاربران

پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با پر کردن و ارسال  فرم  و یا از طریق ایمیل به اطلاع ما برسانید.
ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسشهای خود را به يکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش

از نظر حقوقی، در معاملات پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه ، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند . فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه  درج نموده است.

پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه  به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که بازرگانی پرشین پیشرانه خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

قیمت و مالیات ارزش افزوده کالا

تمام قیمت ها بروز می باشند.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق لیست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا می باشد.

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه درج شده و پایگاه ورچین به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ کند.

در صورتی که تحویل کالا در مکان و موعد مقرر صورت نگیرد، خریدار حق مطالبهء ضرر و زیان ناشی از این تاخیر را خواهد داشت.

سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت ۴۸ ساعت (2 روز کاری) پس از دریافت کالا به مرکز ارتباط مشتریان پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه  اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت پایگاه بازرگانی پرشین پیشرانه تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از ۴۸ ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست.

خریدار به مدت ۷ روز کاری زمان دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار می باشد.

خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا به صورت نقد بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.
در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه عمومی تهران محل عقد صالح می باشد