آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های پرشین پیشرانه بوده است و پرشین پیشرانه در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت پرشین پیشرانه، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند کالاهای گروه‌ برقی،دیجیتنالی،صنعتی،حفاظتی،لوازم خانگی غیر برقی دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند شامل  و  مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا می شوند.

 • اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به پرشین پیشرانه اطلاع داده شود.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پرشین پیشزانه بازگردانده شود.
 • این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.
 • استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیره و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.
 • وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پرشین پیشرانه از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
 • اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 • عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
 باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات پرشین پیشرانه  (شماره تلفن 66764955-021 ) اطلاع داده شود.
حداکثر تا 7 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش پرشین پیشرانه اطلاع داده شود.

پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد پرشین پیشرانه در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت پرشین پیشرانه در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

 • با شماره تلفن 66764955-7 – (021) خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
 • یا پیام خود را در صفحه “تماس با ما” با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.
 • یا به info[AT]persianpishraneh.com با ذکر شماره پیگیری سفارش، ایمیل بزنید.