دانستنی ها, محافظ برق

چند مدل از محافظ برق و لوازم جانبی که حتما به آن ها نیاز پیدا می کنید

محافظ برق

عمدتا محافظ های برق در زندگی ما نقش بسزایی دارند و باعث جلوگیری از خسارت و سوختگی وسایل برقی میشوند. همانطور که در مقاله های قبل که خوانده اید کار اصلی محافظ برق یا ولتاژ محافظت از وسایل الکتریکی و برقی در برابر نوسانات برق می باشد ما در این مقاله قصد داریم مدل هایی از آن را که ممکن است در زندگی ما مورد استفاده قرار بگیرد مورد بررسی قرار دهیم پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

مدل های مختلف محافظ برق و لوازم جانبی

محافظ برق مدل M117: این محافظ برق که با قیمتی حدود ۳۵ الی ۴۵ هزار تومان به فروش می رسد، مناسب ترین محافظ برای کامپیوتر یا لوازم صوتی و تصویری یا پکیج های دیواری می باشد.

تبدیلی برق مدل SM100: تنها کار این وسیله تبدیل کردن سه شاخه وسایل برقی به دو شاخه میباشد که راحت تر وارد پریز برق بشوند زیرا در کشور های مختلف نوع پریز های برق کاملا با هم متفاوت بوده برای همین به آن ها نیاز پیدا میکنیم. این وسیله دارای ظاهر بسیار خوبی میباشد و از کیفیت بسیار بالایی بهره می برد.

محافظ برق مدل P101: این محافظ برق دارای ابعاد بسیار کوچک می باشد همچنین ظاهر آن بسیار خوب می باشد و از کیفیت بدنه بسیار خوبی بهره می برد این محافظ برق برای شارژ باتری ها طراحی و ساخته شده است زیرا بعضی از باتری ها هنگامی که زیاد شارژ می شوند Over Charge می کنند.

محافظ برق مدل M121: این محصول یکی از بهترین محافظ هایی می باشد که برای لوازم صوتی و تصویری مثل تلویزیون و یا کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد. این محافظ دارای ۴ پریز برق می باشد که میتوان برای ۴ وسیله برقی به صورت همزمان از آن استفاده نمود.

چند راهی مدل Protect Twin Power: این چند راهی دارای ۷ پریز برق می باشد که طراحی و کیفیت بسیار بالایی نیز دارد. از این دستگاه می توان در برابر خطراتی همچون رعد و برق از وسایل الکتریکی به خوبی محافظ نمود این وسیله به یک usb مجهز می باشد و همچنین این وسیله از دو قسمت مجزا تشکیل شده است که با یک کابل ۱۰۰ الی ۱۲۰ سانتی متری به هم متصل شده اند.

همچنین شما می توانید برای خرید محافظ برق با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه – فروش آنتن تلویزیون ، محافظ برق ، سیم و کابل

تلفن : 02166764955 الی 57

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *