سوختن وسایل الکتریکی و راه های جلوگیری از آن

سوختن وسایل الکتریکی

بسیاری از افراد در زندگی وسایل زیادی از جمله کولر گازی یا تلویزیون یا یخچال و خیلی از وسایل دیگری دارند که ممکن است در اثر نوسانات برق با مشکل مواجه شوند و بسوزند و خریداری دوباره این وسایل در بازار امروز و بالا رفتن قیمت دلار ممکن است برای خیلی ها آسان نباشد. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با روش های مختلفی که میتواند مانع سوختن وسایل شود آشنا کنیم.

دقت داشته باشید که شوک های الکتریکی زمانی رخ خواهد داد که جریان الکتریکی بوجود آمده در وسایل الکتریکی یک دفعه بالا و پایین (افزایش و کاهش) داشته باشند. این موضوع ممکن است علت های زیادی داشته باشد مثل مثل رعد و برق, الکتریسیته های ساکن, خیس بودن راه های سیم کشی شده به هر دلیلی, استفاده کردن از وسایلی که ولتاژ القایی بالایی دارند یا استفاده از دستگاه های پر مصرف برقی, مورد استفاده قرار دادن دستگاه هایی که مشکل فنی و یا دچار ایراد شدند که مصرف برق آن ها ثابت نیست و… که راه حل های آن ها را با هم آشنا می شویم.

راه حل ۱:

اگر شما هم همانند بعضی از افراد در مناطق و ناحیه ای زندگی میکنید که رعد و برق های زیادی دارد حتما از سرج ارستر یا برقگیر در خانه خود استفاده کنید.

راه حل ۲:

شما می توانید برای جلوگیری از سوختن وسایل خانه خود از محافظ برق نیز استفاده کنید که می توانید آن را از وبسایت ما خریداری کنید.

راه حل ۳:

همچنین شما میتوانید به جای استفاده از محافظ برق برای تک تک وسایل خود خانه خود را به جعبه فیوز مجهز کنید.

راه حل ۴:

اگر شما در زمینه پیدا کردن مشکل نوسانات برق تجربه خاصی ندارید میتوانید با یک تکنسین حرفه ای و مجرب برای حل مشکل خطوط برق و مواردی از این قبیل تماس حاصل فرمایید.

همچنین یکی از بهترین راه حل ها برای جلوگیری از سوختن وسایل حدا کردن سیم آن ها از پریز برق می باشد. شما هنگامی که از وسایل خود در طولانی مدت استفاده نمی کنید و یا به مسافرت رفتید می توانید از این روش استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه – فروش آنتن تلویزیون ، محافظ برق ، سیم و کابل

تلفن : 02166764955 الی 57

دیدگاهتان را بنویسید