سوالات آنتن تلویزیون

سوالات آنتن تلویزیون
سوالات آنتن تلویزیون

سوالات مرتبط با آنتن تلویزیون

1 – آیا هنوز می توانید کانال های محلی بدون کابل دریافت کنید؟

شرکت های خصوصی فرستنده کانال های محلی تلویزیون کابلی نمی خواهند که شما این واقعیت را بدانید! شبکه های پخش تلویزیونی محلی با استفاده از یک آنتن تلویزیون در سراسر جهان به صورت رایگان در دسترس هستند.

امروزه آنتن تلویزیون دارای تصویر و کیفیت بسیار بهتری نسبت به شبکه های کابلی (با پرداخت آبونمان ماهیانه) است.

اگر تلویزیون شما آنالوگ است، شما می توانید آن را با استفاده از گیرنده دیجیتال به دیجیتال تبدیل کنید.

2 – کدام آنتن ها کانال های بیشتری را دریافت می کنند؟

آنتن رومیزی با تقویت کننده برند Terk

 آنتن های شرکت Mohu leaf

آنتن رومیزی با تقویت کننده مدل Winegard SS-3000

(و در ایران هم)

آنتن رومیزی با تقویت کننده مدل LE 252

3 – کدام کانال ها را به صورت رایگان دریافت می کنید؟

در اکثر کشورهای دنیا مردم برای دیدن برنامه های تلویزیون مجبور به پرداخت پول به صورت اشتراکی هستند. ولی با استفاده از آنتن تلویزیون می توانند شبکه های محلی را رایگان تماشا کنند .

4 – تقویت کننده آنتن تلویزیون چگونه کار می کند؟

در الکترونیک، تقویت کننده آنتن دستگاهی است که سیگنال آنتن را تقویت می کند. معمولا به یک خروجی با همان امپدانس به عنوان امپدانس ورودی تقویت کننده همه چیز را تقویت می کند، در سیگنال تقویت شده نویز هم وجود دارد .

5 – آنتن مجهز به تقویت کننده چیست؟

اساسا دو نوع آنتن مجهز به تقویت کننده برای تلویزیون وجود دارد. اولین نوعی که بیشتر به عنوان یک آنتن تقویت شده نامیده می شود، آنتن هایی هستند که تقویت کننده آنتن را درون مدار آنتن قرار داده اند. در نوع دوم آنتن توسط کابل RG59 به یک تقویت کننده آداپتوری وصل می شود. سپس از خروجی آن یک سیم به ورودی آنتن تلویزیون وصل می شود.

6 – آیا آنتن های تلویزیونی هنوز کار می کنند؟

بله، شما می توانید تلویزیون را با یک آنتن به شکل رایگان تماشا کنید. به ویژه اگر شما یک گیرنده دیجیتال تلویزیون دارید (SETUP BOX) که اجازه می دهد تا تلویزیون آنالوگ شما سیگنال های دیجیتال را از ایستگاه های تلویزیونی پخش با قدرت کامل دریافت کنند. برای دریافت بهتر سیگنال می توانید از آنتن های هوایی استفاده کنید.

7 – چگونه می توانم آنتن تلویزیون رایگان دریافت کنم؟

با استفاده از یک کابل کواکسیال می توانید آنتن را به تلویزیون متصل کنید و تصویر HD دریافت کنید.

8 – آیا تلویزیون های هوشمند کانال های محلی را دریافت می کنند؟

اگر سرویس کابل یا ماهواره ای دارید، همچنان همان ایستگاه را دریافت خواهید کرد. اگر هیچ کدام از این خدمات را ندارید، هنوز به نوعی اتصال به اینترنت نیاز دارید برای خدمات هوشمند و سپس یک آنتن HDTV برای کشیدن در محلی بیش از پخش برنامه های تلویزیونی به صورت رایگان.

9 – چگونه می توان سیگنال تلویزیون خود را بهبود بخشید؟

اگر از یک آنتن رومیزی استفاده می کنید، آنتن را به مکان جدید یا ارتفاع جدید انتقال دهید. اگر از یک آنتن هوایی استفاده می کنید، هنگام حرکت دادن آنتن، سیگنال قدرت سیگنال را در منوی گیرنده دیجیتال تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید