سیم کشی برق ساختمان

 

آموزش سیم کشی برق ساختمان

امروزه یکی از دلایل آتش سوزی در ساختمان ها سیم کشی غیر استاندارد و غیر اصولی در دیوارها میباشد اگر که مهندس سازه در سیم کشی داخلی ساختمان اشتباه یا کم کاری کند ممکن است مشکلات زیادی را برای کسانی که در آن زندگی می کنند ایجاد کند.

برای این که ساختمان شما دچار حریق و آتش سوزی نشود رعایت یک سری نکات در سیم کشی الزامی میباشد. رعایت کردن این نکات قطعا باعث ایمنی بیشتر شما در محل کار یا زندگی شما خواهد شد زیرا در طول زمان سیم کشی ساختمان دچار پوسیدگی و یا فرسوده خواهد شد.

 

نکات لازم:

قطعا شما نمیتوانید ایمنی لازم را با روشن کردن برق شناسایی و تضمین کنید زیرا ممکن است این سیم ها در ساختمان قطعه های دیگر متصل باشد پس شما باید در اولین قدم جریان برق را در سیم ها بررسی کنید.

شدت جریان الکتریکی معمولا به دو دسته تقسیم میشوند که شدت جریان آن ها با هم متفاوت است برق شهری را میتوان جزو اولین دسته قرار داد و در دسته دیگر سیم تلفن که جریان کمتری نسبت به بقیه دارد.

شما باید بین سیم ها و سری های برق اتصال های محکمی ایجاد کنید تا مانع آتش سوزی شوید.

یکی دیگر از اقدامات لازم در هنگام اتصال سیم پوشاندن آن ها با چسب برق میباشد تا مانع اتصالی کردن آن و آتش گرفتن شود.

یکی از اقداماتی که میتوان با استفاده از آن از خطرات زیادی جلوگیری کرد استفاده کردن از سیم متصل شده به شمین میباشد شما باید برای وسایل برقی و الکترونیکی سیم اتصال به زمین فراهم کنید.

بهترین کار برای جلوگیری از برخورد زیاد اتصالات با یکدیگر استفاده کردن از جعبه اتصال میباشد.

دو دلیل اساسی خرابی در سیم کشی ساختمان ها را میتوان به صورت زیر شرح داد:

اولین دلیل خرابی فیوز میباشد

دلیل دیگر ممکن است از اتصالی کردن سیم ها با یکدیگر باشد.

 

فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه – فروش آنتن تلویزیون ، محافظ برق ، سیم و کابل

تلفن : 02166764955 الی 57

 

0 نظرات

پاسخی بگذارید

فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه با هدف ارائه محصولات دارای با کیفیت بالا و استاندارد و با قیمتهای مناسب جهت تامین نیاز های مصرف کنندگان لوازم برقی و الکترونیکی تاسیس و در مدت کوتاهی جایگاه مناسبی در میان همکاران بدست آورده است. در فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه مصرف کننده های محترم می توانند محصول مورد نظر خود را به قیمت عمده فروشی تهیه نمایید.


استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی پرشین پیشرانه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بازرگانی پرشین پیشرانه می‌باشد. © Copyrights - PersianPishraneh Co. - 2012
طراحی و توسعه وبسایت توسط شبکه دی